Mūsu produkcija

Šeit varāt apskatīt mūsu produkciju un servisu

Stikls un stikla apstrāde

stikla durvis, stikls mēbelēm

Stikla durvis ir bijušas kopš 20. gadsimta sākuma. Šādas durvis ir iecienītas to modernās estētikas dēļ un tāpēc, ka tās ļauj gaismai brīvi iekļūt telpās. Pareizs stikla durvju izkārtojums var palīdzēt piepildīt iekštelpu ar dabisku gaismu un piešķirt tai siltāku un viesmīlīgāku izskatu.

stikla grīdas, stikla fasādes

Pievienojiet elpu aizraujošu dizaina iezīmi ar staigājamu stikla grīdu.

Stikls ir ideāla grīdas seguma virsma, ko izmantot, ja vēlaties izteikt savu viedokli un kādā zonā vēlaties ieviest interesi vai zemgrīdas apgaismojumu. Stikla grīdas segumu sistēmas ir lieliski piemērotas arī vēsturiskiem renovācijas projektiem, kur jūs varētu vēlēties izstādīt interesējošos priekšmetus zem kājām.

Laminētais drošibas stikls

Laminēts stikls ir veidots no divām vai vairākām stiklu kārtām, kas savā starpā ir salīmētas ar bezkrāsainu vai tonētu polimēra (PVB) plēvi. Plīstot stikls paliek plēvē, tādējādi nodrošinot mazāku traumu iespējamību.

Ir iespējams laminēt arī rūdītu un termiski apstrādātu stiklu.

saules aizturošas plēves

Pretsaules plēves, Spoguļplēves, Metalizētas plēves izmantotas logu un durvju tonēšanai, stikla fasāžu, vitrīnu, verandu, daudz dzīvokļu un privāto māju  logu tonēšanai, kā arī stikla jumtiem.


Spoguļplēves
 atbrīvos (pasargās) Jūs no uzmācīgiem garāmgājēju skatieniem. Ar tonētiem stikliem, nepiederošām personām nebūs redzams, kas notiek Jūsu telpās.

Daudzslāņu stikls

stikla kāpnes, stikla margas

Stikla kāpnes, pakāpieni un kāpnes ir patiesi satriecošas arhitektūras iezīmes, kas var radīt elpu aizraujošus vizuālos attēlus. Piemēram, kāpņu komplekts, kas pilnībā izgatavots no stikla, var likt tiem, kas kāpj pa pakāpieniem, izskatīties tā, it kā viņi staigātu pa gaisu. Milzīgā formu un izmēru dažādība, kā arī papildu materiālu klāsts, ko var integrēt, nozīmē, ka stikla kāpņu sistēmu dizaina iespējas ir praktiski neierobežotas.

virtuves sienas aizsargstikli

Virtuves sienas aizsargstikli ir ļoti svarīga iezīme jūsu virtuvē. Tie ne tikai pasargā sienu aiz plīts virsmas no piedegšanas un tauku un eļļu izraisītas krāsas maiņas, bet arī var pievienot krāsu vienai no jūsu mājas visbiežāk apmeklētajām telpām.

skaņu izolējošas stikla paketes

Skaņas izolējošās stikla paketes samazina pilsētas un satiksmes radītos trokšņus. Ekonomiskākais skaņas izolācijas veids ir izmantot stikla paketē asimetriskus stiklus.

Labākai skaņas izolācijai rekomendējams stikla paketēs izmantot laminētos stiklus ar speciālu skaņas izolācijas plēvi. Vienlaikus laminētais stikls ar skaņas izolācijas plēvi nodrošina stikla paketei drošības funkciju.

dekoratīvas plēves

Dekoratīvā logu plēve pārveido komerciālo telpu funkcijas un sajūtu, pievienojot privātumu, filtrējot gaismu un radot unikālus dizainus. Atšķirībā no speciālā stikla, dekoratīvā logu plēve ir budžetam draudzīga un minimāli traucē uzstādīšanas vai noņemšanas laikā. Tas padara to par gudru telpas atsvaidzināšanu, kad mainās stili vai klienti.